Wyjazd do "Bajkowej krainy" 2018

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie i Rada Rodziców przy MDK zaprasza do udziału w konkursie plastycznym: "Koty, psiaki, misiaki i inne zwierzaki". Zachęcamy wszystkich chętnych wychowanków MDK do własnej interpretacji tematu konkursu w dowolnej formie i technice. Prace na konkurs prosimy składać do 31 maja u instruktorów zajęć. Zapewniamy atrakcyjne nagrody dla laureatów konkursu ufundowane przez Radę Rodziców przy MDK!

W związku ze zmianami organizacyjnymi od dnia 1.04.2021r. w ofercie Młodzieżowego Domu Kultury pozostają następujące zajęcia:

- Ceramiczny elementarz (Małgorzata Tylicka –Półtorak)

- Nauka gry na instrumentach klawiszowych (Barbara Zgrzebnicka-Papciak)

- Zajęcia sportowe – samoobrona i sporty walki (Waldemar Dolecki)

- Emisja głosu, zajęcia teatralne i klub filmowy (Marek Urbanowski)

Pozostałe zajęcia prowadzone są przez Centrum Działań Twórczych.

Wszelkich informacji udzielają instruktorzy prowadzący zajęcia w ramach CDT.

W  związku z rezygnacją z pracy w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie nauczycieli:  Elżbiety Kochan, Konstantina Kushchenko, Anny  Pechytiak i  Anny Wiśniewskiej, oraz ich przejściem do  nowopowstałej placówki Centrum Działań Twórczych, pragnę poinformować, że  nie ma możliwości organizacyjnych na kontynuację zajęć prowadzonych przez w/w pedagogów w strukturach MDK.

Jednocześnie informuję, że wszyscy uczestnicy zajęć prowadzonych przez nauczycieli:  Elżbietę Kochan, Konstantina Kushchenko,  Annę  Pechytiak i  Annę Wiśniewską,  mają możliwość  kontynuacji zajęć na dotychczasowych zasadach w Centrum Działań Twórczych do końca roku szkolnego 2020/2021.

W piątek 29 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIV Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży „… i mój świat się zatrzymał…”. Frekwencja dopisała nadspodziewanie. Przybyli do nas uczestnicy m. in. z Łodzi, Oławy, Rudy Śląskiej. Każdy z laureatów odczytał fragment swojego nagrodzonego tekstu. Uroczystość uświetnił recital bardzo uzdolnionego, młodego wokalisty – Dawida Krężela. Następne spotkanie za rok.