Wyniki Konkursów

Szukaj

PROTOKÓŁ z przebiegu komisyjnego przeglądu prac nadesłanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.  „SMOK OBIBOK”, który odbył się  24.02.2021r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

W konkursie wzięło udział 230 prac z dwudziestu jeden placówek oświatowych i kulturalno-oświatowych.

 

Komisja w składzie:

  1. ROBERT RZEPNICKI – artysta fotograf
  2. JANUSZ OWSIANY – artysta rzeźbiarz
  3. JOANNA SIWAK – artysta plastyk, sekretarz konkursu

postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących osób:

NAGRODY (FORMY PRZESTRZENNE):

  • OLIWIA ALEKSANDRA WALENDZIK – lat 14 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
  • JULIA TOPA – lat 10 – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem
  • MAJA SZCZUPAK – lat 9Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie

 

WYRÓŻNIENIE  (FORMY PRZESTRZENNE):

  • LENA SUTOR – lat 7 – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem

 

NAGRODY (FORMY PŁASKIE):

  • JADWIGA WOJCZYK – lat 7 – Pracownia Plastyczna Studio ACM w Gliwicach
  • OLIWIER PASIKOWSKI – lat 7 – Szkoła Podstawowa nr 18 w Rudzie Śląskiej
  • JAKUB SŁOCZYŃSKI – lat 8 – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • JÓZEFA KREKORA– lat 8 – Centrum zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • JOANNA JASONEK – lat 9 - Młodzieżowy Dom Kultury „Fabryczna” we Wrocławiu
  • FRANCISZEK LESISZ – lat 9 – Pałac Młodzieży w Katowicach
  • AGATA GOŁDYN – lat 8 – Centrum Edukacji Zawodowej MDK w Sieradzu
  • ZOFIA PIETRZAK – lat 7 – Pałac Młodzieży w Katowicach
  • ALA LEWANDOWSKA – lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 29 Leonardo w Gdańsku
  • MAŁGORZATA SZLĘZAK – lat 6 – Pracownia Plastyczna Studio ACM Szkoła Podstawowa nr 29 Leonardo w Gdańsku

 

 WYRÓŻNIENIA (FORMY PŁASKIE):

  • IGOR LESZCZYŃSKI – lat 6 – Pracownia Plastyczna Studio ACM Szkoła Podstawowa nr 29 Leonardo w Gdańsku
  • MATIAS FRONCOSO - lat 7 – Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław Śródmieście
  • KAROL KUPKA – lat 8 - Pałac Młodzieży w Katowicach
  • GABRIELA ŁOZA – lat 11 – Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu
  • MAJA BIAŁOSIEWICZ – lat 6 – Przedszkole w Raszówce
  • JULIA ZARĘBA – lat 8 - Młodzieżowy Dom Kultury „Fabryczna” we Wrocławiu
  • OLIWIA GÓRSKA – lat 6 – Przedszkole Miejskie nr 28 w Łodzi
  • ŁUKASZ LESIECKI – lat 12 – Pracownia Plastyczna Kontrasty MDK w Rybniku
  • MILENA WNUKOWSKA – lat 6 - Pałac Młodzieży w Katowicach
  • PATRYK KOŚCIESZA – lat 7 - Pałac Młodzieży w Katowicach
  • ANIA SIEWIERSKA – lat 6 – Pracownia „Kolor” Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi