A-
 A 
A+
główna konkursy wyniki Szkoła moich...
Szkoła moich...
wtorek, 25 października 2011 13:02    PDF Drukuj Email

SZKOŁA MOICH MARZEŃ BEZPIECZNA I DLA KAŻDEGO

Lista zgłoszonych placówek:

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ  NR 10 w BYDGOSZCZY

2. ZESPÓŁ  SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY MOSZANKA -PRUDNIK

3. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  W LUBINIE

4. SALEZJAŃSKIE GIMNAZJUM W LUBINIE

5. SZKOŁA  PODSTAWOWA W  PREDCZU

6. SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY –WĄSOSZ II GIMNAZJUM

7. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE –NOWOGRÓD

8. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 3 –TOMASZÓ LUBELSKI

9. ZESPÓŁ SZKÓŁ  W RUDNEJ

10. SZKOŁA  PODSTAWOWA W DZIEKANOWI LEŚNYM-ŁOMIANKI

11. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 92 WARSZAWA

12. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 5 ŻYWIEC

13. SPOŁECZNA SZKOŁA  PODSTAWOWA W KOSZALINIE

14. ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBROWIE-TYCHOWO

15. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 306  WARSZAWA

16. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 41  WARSZAWA

17. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 30 LUBLIN

18. ZESPÓŁ  SZKÓŁ  PLASTYCZNYCH – DĄBROWA GÓRNICZA

19. SZKOŁA  PODSTAWOWA W CZERSKU ŚWIECKIM-JEŻEWO

20. SZKOŁA  PODSTAWOWA  W LISKOWIE

21. SZKOŁA  PODSTAWOWA  W SZYDŁOWCU

22. CENTRUM TURYSTYKI I SPORTU W BANIACH

23. MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY- KWIDZYŃ

24. BRZESKIE CENTRUM KULTURY- BRZEŚĆ KUJAWSKI

25. SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 3 W LĘBORKU

26. SZKOŁA  PODSTAWOWA  W  ŻYRARDOWIE

27. SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 55- POZNAŃ

28. SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 3 TOMASZÓW -LUBULSKI

29. PIERWSZA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHEŁMNIE

30. SZKOŁA  PODSTAWOWA  - DZYCIM

31. MGOK KALISZ POMORSKI

32. SZKOŁA  PODSTAWOWA  - LĘBORK

33. SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 64 –BYDGOSZCZ

34. SZKOŁA  PODSTAWOWA  PRZY PARAFI ŚW.KAZIMIERZA

35. SZKOŁA  PODSTAWOWA  W   DRYCIMIU

36. PAŃSTWOWE GIMNAZJUM W DARCZEWIE

37. SZKOŁA  PODSTAWOWA  W NIEMSTOWIE

38. MDK  POZNAŃ

39. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 3  W LUBINIE

40. ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W LUBINIE

41. SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 14 WLUBINIE

42. SZKOŁA  PODSTAWOWA   NR 8 – ŻARY

43. SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 19 WŁOCŁAWEK

44. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 8  W LĘBORKU

45. SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 5 W ŻYWCU

46. SZKOŁA  PODSTAWOWA  W NAŁĘCZOWIE

47. ZESPÓŁ EDUKACYJNO-TERAPEUTYCZNY – MIASTKO

48. SZKOŁA  PODSTAWOWA  W  SADOWEJ

49. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 5  W LUBINIE

50. OŚRODEK KULTURY  W BĘDZINIE

51. ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR6 –ŻYRARDÓW

52. SZKOŁA  PODSTAWOWA W  MĘDROMIERZU

53. SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE

54. SZKOŁA  PODSTAWOWA NR 2- JELENIA GÓRA

55. CHOJNICKI DOM KULTURY-CHOJNICE

56. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH- ZAKLINÓW

57. SZKOŁA PLASTYCZNA –CZĘSTOCHOWA

58. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH- KAMIEŃ POMORSKI

59. SZKOŁA  PODSTAWOWA- BRODNICA - IŁOWIEC

60. MDK-PRACOWNIA PLASTYCZNA –LUBIN

61. SALEZJAŃSKI E GIMNAZJUM W LUBINIE

 

NA KONKURS WPŁYNEŁO 1004 PRACE W RÓŻNYCH TECHNIKACH:

-1 FILM PT’’

-12 PRAC PRZESTRZENNYCH

-30  GRAFIK

-961 PRAC MALARSKICH I RYSUNKOWYCH

 

 

 

W ramach programu „RAZEM BEZPIECZNIEJ” został zorganizowany  ogólnopolski  konkurs plastyczny    Pt. „SZKOŁA MOICH MARZEŃ BEZPIECZNA I DLA KAŻDEGO”.

Na Konkursu  wpłynęło 1004 prace z 61 placówek ( 1 film fabularny,12 prac przestrzennych,30 grafik,961 prac malarskich i rysunkowych)

18.09 2011 r. odbyły się  obrady jury w składzie :

- Iza Bartosńska- edukator sztuki

-Mariola Lech- nauczyciel

-Piotr Szydło –artysta plastyk

-Joanna Siwiec  artysta –plastyk , kierownik sklepu DA VINCI

Obejrzało wszystkie prace  i wybrało następujących laureatów

 

NAGRODA SPECJALNA ufundowana przez sklep DA VINCI

 

NADIA SŁOJEWSKA LAT  7- SP NR 6 W ŻYRARDOWIE

 

LAUREACI W GRUPIE WIEKOWEJ   6-9  LAT

I MIEJSCE:

1. ZOSIA CYMERSKA LAT 7 –SP NR 6 ŻYRARDÓW OP.ANNA MISIAK

2. IZABELA GABRYCHOWICZ  LAT 8- SP NR 64 BYDGOSZCZ op. Katarzyna Przybylska

3. ANNA TRĘBIŃSKA LAT 6 –SP W NAŁĘCZOWIE op. ZOFIA GRZYWACZ-PIOTROWSKA

4. WIKTORIA REINHARD LAT 9 –MDK LUBIN op. ELŻBIETA KOCHAN

 

NAGRODY

1. PRZEMYSŁAW  BORTKIEWICZ LAT 8-SP NR 64 BYDGOSZCZ op. Katarzyna Przybylska

2. OLIWIA OSSOWSKA LAT 6 - MDK LUBIN op. ELŻBIETA KOCHAN

3. ZUZANNA KNAPIK LAT 9 SP NR 14  op. B.NIEDŻWIEDŻ

4. WERONIKA KOBUS LAT 8 –ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 6 ŻYRARDÓW op. ELŻBIETA DĄBROWSKA

5. MARTYNA KOCOŃ  LAT    -MGOK KALISZ POMORSKI  op. TERESA STĄPOREK

6. NATALIA BAGIŃSKA LAT 8-OŚRODEK KULTURY –BĘDZIN op. BEATA FONIUK

7. MARIA NOWOSIELECKA   -SP NR3 –TOMASZÓW LUBELSKI op. BOŻENA GAJEWSKA

8. HANNA KANAREK LATN6 – SP W NAŁĘCZOWIE op. ZOFIA GRZYWACZ-PIOTROWSKA

9. JOANNA PETRYKOWSKA LAT8- ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 6 ŻYRARDÓW op. ELŻBIETA DĄBROWSKA

10. WIKTORIA KANTORLAT 10-MDK POZNAŃ

11. KATARZYNA STANISZEK LAT 9- MDK POZNAŃ

12. MARTA BONEMBERG LAT 7 SP NR 3 LĘBORK op. .MARZENA SADURA

13. KAROLINA LEPKO LAT 9 –SP NR 8 ŻRY op. DANUTA SZCZOTKA

14. KINGA  WILK LAT 6 -OŚRODEK KULTURY –BĘDZIN op. BEATA FONIUK

WYRÓŻNIENIA

1. MONIKA GUZIWELAKIS LAT 8 -- SP NR 64 BYDGOSZCZ op. Katarzyna Przybylska

2. MAGDALENA KUBICKA LAT 8-- SP NR 64 BYDGOSZCZ op. Katarzyna Przybylska

3. ALEKSANDRA NAJDUK LAT 7 - - MDK LUBIN op. ELŻBIETA KOCHAN

4. NATALIA OSTROMĘCKA LAT 8- SP NR3 –TOMASZÓW LUBELSKI op. BOŻENA GAJEWSKA

5. DAMIAN LEWANDOWSKI LAT 9 - SP NR3 –TOMASZÓW LUBELSKI op. MARTA SIRY

6. MARIA JADCZYSZYN LAT 9- SP NR3 –TOMASZÓW LUBELSKI op. DANUTA STADNICKA

7. JAGODA GRZECHNIK LAT9- SP NR3 –TOMASZÓW LUBELSKI op. DANUTA STADNICKA

8. OLIWIA DZIEWA LAT 8 - SP NR3 –TOMASZÓW LUBELSKI op. BOŻENA GAJEWSKA

9. OLGIERD CYLIS LAT 9 –SP W MAŁYM MĘDROMIERZU

10. LAURA GORGOL LAT 6 –SP W NAŁĘCZOWIE op. ZOFIA GRZYWACZ-PIOTROWSKA

11. ALEKSANDRA KAWKA LAT8 –PIERWSZA SPOŁECZNA SP W CHEŁMNIE  op. HALINA CZERNIAWSKA, JOANNA SYCH

12. WIKTORIA MIKOŁAJCZAK LAT 7 –SP W IŁOWCU op. MONIKA  BOCH

13. JULIA BARAŃSKA LAT 6 - SP W NAŁĘCZOWIE op. ZOFIA GRZYWACZ-PIOTROWSKA

14. PAULINA GRABOWSKA LAT 8 - -- SP NR 64 BYDGOSZCZ op. KATARZYNA PRZYBYLSKA

15. ALEKSANDRA KOŻA LAT8 - ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR 6 ŻYRARDÓW op. ELŻBIETA DĄBROWSKA

 

LAUREACI W GRUPIE WIEKOWEJ   10-13  LAT

I MIEJSCE:

1. OKTAWIA  GWIAŻDZIŃSKA LAT 12 - -MGOK KALISZ POMORSKI  op. TERESA STĄPOREK

NAGRODY

1. WIKTORIA POLOWCZYK LAT 10 –SP NR 5 LUBIN op. DOROTA KWAŚNIEWSKA

2. KONSTANCJA FERENC LAT 12- SP NR 31 BYDGOSZCZ op. JOANNA GRABOWSKA

3. WIKTORIA KLASA  LAT 11 – SP NR3 op. ANNA PIEKARCZYK

4. SEBASTIAN KICAŁA LAT 10 - SP NR 5 LUBIN op. DOROTA KWAŚNIEWSKA

5. EWA STANISŁAWÓW LAT 10 - SP NR 5 LUBIN op. DOROTA KWAŚNIEWSKA

6. KAROLINA STODULSKA  LAT 10- SP NR 41 WARSZAWA op. JOANNA DANILCZUK

7. OSKAR OPIŁKA LAT 10 - OŚRODEK KULTURY –BĘDZIN op. BEATA FONIUK

8. PAULIN STODULSKA  - SP NR 41 WARSZAWA op. JOANNA DANILCZUK

9. ANDRZEJ MATEJKO LAT 10 – SP NR 5 ŻYWIEC op.  DOROTA BABIŃSKA-WALUŚ

10. TOMASZ  KORCZA LAT 11 - SP NR 41 WARSZAWA op. JOANNA DANILCZUK

11. MALWINA AUGYSTYNIAK LAT 11-- SP NR 41 WARSZAWA op. JOANNA DANILCZUK

12. PIOTR  MĘDREK LAT 12 - OŚRODEK KULTURY –BĘDZIN op. BEATA FONIUK

13. KAROLINA  KOLĘDA LAT 12 – SP NR 306 WARSZAWA op..JOANNA STACIWA

14. ZOFIA  ILNICKA LAT11 –SP NR 2 JELENIA GÓRA op. MONIKA  FRĄCKIEWICZ

 

WYRÓŻNIENIA

1. WERONIKA GOŚ LAT 12 –SP W NIEMSTOWIE  op. IRENA GAŁACH

2. KAROLINA GOŚ LAT 10 - SP W NIEMSTOWIE  op. IRENA GAŁACH

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE- LAUREACI :

NAGRODY:

1. PRZEMYSŁAW  CHLEBICKI LAT 15 – SALEZJAŃSKIE  GIMNAZJUM W LUBINIE op. BARBARA CHLEBICKA

WYRÓŻNIENIA:

1. EMIL NOWOROLNIK LAT 16 – ZESPÓŁ SZKÓŁ PONAD GIMNAZJALNYCH – KAMIEŃ POMORSKI

 

SZKOŁY SPECJALNE LAUREACI:

NAGRODY:

1. MARCIN DŻWIGAJ LAT 22 - SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE op. SYLWIA LICH-POGODA

2. MAREK GRYCHŁ LAT 23- SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE

3. TOMASZ WACH LAT 21- SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE

 

 

WYRÓŻNIENIA:

1. MATEUSZ MAROSZCZUK LAT 21- SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE

 

UDZIAŁ W WYSTAWIE:

1. MICHAŁ NOWAK LAT 20-- SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE

2. ALEKSANDRA WOŻNIAK LAT 18- SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE

3. KAROLINA KAŁWAK LAT 20-- SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE

4. KAMIL CYBULSKI LAT 18 -- SZKOŁA  PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH, SPECJALNYCH-KATOWICE

5. SZYMON STACHOWIAK LAT 16- SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY   WĄSOSZ  op. KATARZYNA KORDIAK

6. MICHAŁ ROGOWSKI LAT17 - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY   WĄSOSZ  op. KATARZYNA KORDIAK

7. HELENA  PORZUCEK LAT 17 - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY   WĄSOSZ  op. KATARZYNA KORDIAK

8. MATEUSZ BRZOSTOWSKI LAT 15 - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY   WĄSOSZ  op. KATARZYNA KORDIAK

 

KATEGORIA –GRAFIKA-LAUREACI:

NAGRODY:

1. MARTA SKIBICKA LAT 11 – SP NR3 –LĘBORK op. ANNA PIEKARCZYK

2. MICHALINA OSTROWSKA LAT 12 SP 30 w Lublinie  op. JOANNA PONIATOWSKA

3. RAFAŁ TOMCZAK  LAT 16 –ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH –CZĘSTOCHOWA – op. JACEK   PALUCH

4. ANNA KWASIGROCH  LAT14 –CHOJNICKI DOM KULTURY  op. WANDA SAWICKA

WYRÓŻNIENIA:

1.WIKTOR LISZKA LAT 12-  CHOJNICKI DOM KULTURY  op. WANDA SAWICKA

 

UDZIAŁ W WYSTAWIE:

1. AGATA BRUSKA LAT 15 - CHOJNICKI DOM KULTURY  op. WANDA SAWICKA

2. DOMINIKA PŁYWACZ  LAT12 - SP 30 W LUBLINIE op. JOANNA PONIATOWSKA

3. ADRINNA PANEK  LAT 10- SP NR 3- LĘBORK op. ANNA PIEKARCZYK

4. WIKTORIA JAKUBUSEK LAT 12 –SP NR 30 LUBLIN op. JOANNA PONIATOWSKA

5. WIKTORIA ŁUKASZCZUK LAT 11 - SP NR 3 LĘBORK op. ANNA PIEKARCZYK

6. ALEKSANDRA FOLGER LAT 12 - SP NR 3 LĘBORK op. ANNA PIEKARCZYK

 

 

KATEGORIA –FORMY PRZESTRZENNE-LAUREACI

I MIEJSCE:

OLIWIA KACZMAREK LAT10 -PRACOWNIA CERAMICZNA MDK LUBIN op. ELŻBIETA KOCHAN

 

WYRÓŻNIENIA:

1. MARTYNA KĘDZIA LAT 13 - PRACOWNIA CERAMICZNA MDK LUBIN  op. ELŻBIETA KOCHAN

2. NATALIA STAPÓR LAT 7 – SP NR2 SZYDŁOWIEC op. RENATA NOWAK

3. JULIA WIELGOSZ LAT  7 – SP W LISKOWIE op. IZABELA LITWA

 

UDZIAŁ W WYSTAWIE:

1. DOROTA MISIORNA  LAT 13 - PRACOWNIA CERAMICZNA MDK LUBIN  op. ELŻBIETA KOCHAN

2. GRZEGORZ WĘGLEWSKI LAT 8 –SP W IŁOWCU op. MONIKA BŁOCH

3. HANNA RUDNICKA LAT 11- PRACOWNIA CERAMICZNA MDK LUBIN  op. ELŻBIETA KOCHAN

4. ZOSIA  RUDNICKA  LAT 9 - PRACOWNIA CERAMICZNA MDK LUBIN  op. ELŻBIETA KOCHAN

 

 

 

 
Reklama