Nauka gry na gitarze w MDK w roku szkolnym 2017/2018 – zapisy

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza wszystkich zainteresowanych (dzieci, młodzież i dorosłych) do sprawdzenia i rozwijania swoich możliwości w nauce gry na gitarze.

Nasza placówka spełnia rolę instytucji odkrywającej i pielęgnującej talenty muzyczne wśród szerokich mas – na zajęcia przyjmowani są wszyscy zainteresowani, którzy ukończyli 9 rok życia, bez względu na posiadane uzdolnienia. Przy naborze nie stosujemy egzaminów wstępnych – wszelkie predyspozycje weryfikujemy podczas pierwszych 6-ciu miesięcy nauki. Od samego początku uczymy prawidłowych nawyków (postawy przy gitarze, sposobu ułożenia rąk, trzymania gryfu, ustawiania palców, wydobywania dźwięków i innych elementów techniki gry). Skutecznie łączymy subiektywne zainteresowania i oczekiwania uczniów w doborze podstawowych ćwiczeń i repertuaru muzycznego z wymogami poprawności technicznej gry.

Można się o tym przekonać poprzez chociażby zapisanie się na listę uczestników zajęć w roku szkolnym 2017/2018.

Główne zapisy odbędą się dnia 01.09. 2017 r. (piątek) w godzinach 16:00-18:00 w sali 113.