HOME
images/gitara.jpg

PROTOKÓŁ  z  przebiegu obrad jury XX Rejonowego Przeglądu Teatru Jednego Aktora „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”, który odbył się 23.02.2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

      W konkursie wzięło udział 49 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych:

kategoria I: 5-7 latki

kategoria II: 8-12 latki

JURY w składzie:

 

ANNA PIWOWARCZYK

IZABELA HRYNIEWICZ-MIKA

MAŁGORZATA TYLICKA-PÓŁTORAK

postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

 

NAGRODY w kategorii I:

 

ADAM POGWIZD – Przedszkole Miejskie nr 15 w Lubinie

NATASZA TOPÓR  - Przedszkole Miejskie nr 15 w Lubinie

MONIKA JAKOWYSZYN – Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

LETYCJA MAZUREK -  Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

HANNA STERNAL - Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubinie

 

WYRÓŻNIENIA w kategorii I:

 

MAREK OGONOWSKI – Przedszkole Miejskie nr 15 w Lubinie

ARKADIUSZ BOROWICZ - Przedszkole Miejskie nr 15 w Lubinie

POLA SZYMAŃSKA - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

ANIELA RĘKAWICZNA – Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

MATEUSZ GĄTKOWSKI - Przedszkole Miejskie nr 15 w Lubinie

ANTONI TRAJKOWSKI - Przedszkole Miejskie nr 15 w Lubinie

NATALIA SZOTEK - Przedszkole Miejskie nr 15 w Lubinie

JULIA WOJCIECHOWICZ - Przedszkole Miejskie nr 15 w Lubinie

 

NAGRODY w kategorii II.

 

ZUZANNA BARAN –  Ośrodek Kultury Gminy Lubin

OLIWIA STEFANOWSKA – Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

MARCIN WIELEBIŃSKI - Szkoła Podstawowa nr 7 w Jeleniej Górze

SZYMON WILK - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

ALEKSANDRA CHOCHOLAK - Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie

NATALIA PIASECKA - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

MAJA KACZMAREK - Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie

IGA FRANKOWSKA - Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie

OLENA ŻELAZNA - Ośrodek Kultury Gminy Lubin

STELLA SOKOŁOWSKA - Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

MILENA BIAŁY - Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie

 

WYRÓŻNIENIA w kategorii szkół podstawowych:

 

PIOTR POLIWKA -  Szkoła Podstawowa nr 3 w Ścinawie

ZUZANNA ŚLUSAREK – Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

DOMINIKA REMISZEWSKA - Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

PIOTR SELL - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

WIKTORIA SZCZEPAŃCZYK - Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

NIKOLA GWIZDAŁ - Ośrodek Kultury Gminy Lubin

HUBERT SZLACHTER – Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie

KALINA TRYNISZEWSKA - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

EMILIA SAKWA - Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie

ALEKSANDRA WIECZOREK - Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

NIKOLA SZCZEPAŃCZYK - Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie

 

 


 

"Muzyczne Variete 2019”


 

WOŚP w MDK 2019