Studio piosenki "AMA"

Studio piosenki "AMA" powstało w 2007 r w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie. Zajęcia wokalne prowadzi mgr Anna Piwowarczyk - doświadczony pedagog śpiewu, specjalista emisji głosu.

Głównym celem jest stworzenie korzystnych warunków do rozwoju wokalnego i osobowości muzycznych dzieci, a także przygotowanie młodych, utalentowanych wokalistów do działalności i uczestnictwa w zajęciach, warsztatach, przeglądach i konkursach muzycznych.

Młodzi artyści - uczestnicy Studia Piosenki "AMA" - są laureatami konkursów wokalnych na szczeblu rejonowym, wojewódzkim, ogólnopolskim czy międzynarodowym. Brali udział w telewizyjnych programach muzycznych takich jak: "Droga do gwiazd", "Szansa na sukces", "Mam talent", "Bitwa na Głosy". Śpiewali w musicalach w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, Teatrze "Buffo" w Warszawie. Są także absolwentami Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a także podobnej uczelni w Zielonej Górze.