Rysunek i grafika

Pracownia prowadzi systematyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych, podczas których mogą zapoznać się ze szkołą rysunku  studyjnego. W programie ustala się indywidualnie formę zajęć, co pozwala młodym twórcom w pełni korzystać z nauki i daje możliwości rozwoju warsztatu. Uczestnicy nabywają umiejętności obserwacji i interpretacji otaczającego świata. Zajęcia te pozwalają kształtować i poszerzać zdolności wyrażania własnych spostrzeżeń, emocji, pojęć i wizji twórczych. Podczas zajęć  uczniowie zapoznają się z podstawami tajnikami warsztatu technik rysunkowych i grafiki, zasadami kompozycji, teorii koloru, perspektyw, waloru, światłocienia.

Prowadzący: mgr. ELŻBIETA KOCHAN

Zajęcia odbywają się poniedziałek 16.00-19.00