Malarstwo i rzeźba

Fundacja FOR ART oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie literackim „Opowiedz swoją historię”. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz kobiet pracujących, które chcą opowiedzieć prawdziwą lub fikcyjną historię zmagania się kobiet - bliskich im osób z chorobą nowotworową.

 Organizatorem konkursu jest Powiat Lubiński, a Realizatorem konkursu Fundacja

FOR ART w ramach Projektu pn. Realizacja działań edukacyjnych oraz poprawa dostępności usług medycznych w ramach „Programu profilaktyki raka szyjki macicy” w subregionie legnicko-głogowskim w latach 2017-2019.

 Konkurs obejmuje swoim zasięgiem subregion legnicko–głogowski tj. powiaty: lubiński, legnicki, m. Legnica, głogowski, polkowicki i górowski.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie MDK w zakładce „Konkursy – regulaminy”

 

Do dotychczasowych zajęć logopedycznych wprowadziliśmy nową formę. Dzieci i młodzież pragnąca rozwijać swoje zainteresowania teatralne i wokalne może sprawdzić swoje możliwości językowe. Logopeda Pan Marek Urbanowski chętnie przesłucha i doradzi młodemu artyście jak pracować nad swoją artykulacją, oddechem czy fonacją. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem MDK w godz. 8 – 15. Tel: 768478664.

Dnia 6.09.2019 o godz. 15.00 w sali nr 114 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczestników zajęć wokalnych, którzy w roku ubiegłym prowadzeni byli przez Panią Patrycję Kamolę. Zajęcia w roku szkolnym 2019/2020 prowadzone będą przez Panią Annę Piwowarczyk.

18 maja  w Lubinie odbył się X Ogólnopolski Przegląd Taneczny „Lubin Dance” 2019, w którym wzięło udział ponad 150 tancerzy z całej Polski. Grupa taneczna „Break dance” Młodzieżowego Domu Kultury w Lubinie prowadzona przez Konstantina Kuszczenko otrzymała wyróżnienie za taniec „piłka nożna”. Nasze gratulacje dla młodych tancerzy.

 


 

"Muzyczne Variete 2019”


 

WOŚP w MDK 2019