Grafika komputerowa

Młodzież nauczy się biegle posługiwać programami CorelDraw, Photoshop Elements, zdobędą wiedzę na temat zastosowania elementów grafiki rastrowej oraz wektorowej, będą w stanie samodzielnie przygotowywać ulotki, foldery, logo, zdjęcia pod punkty fotograficzne, projektować banery reklamowe na strony www. Wykonują również prezentacje multimedialne złożone ze ścieżką dźwiękową. Tworzą animacje poklatkowe. Nabytą na zajęciach wiedzę można wykorzystać przygotowując atrakcyjne wizualnie projekty. Zajęcia mają na celu opanowanie możliwości aplikacji w takim stopniu by móc samodzielnie przygotować dowolną grafikę komputerową.

Zajęcia grafiki komputerowej realizowany jest w specjalnie przygotowanej sali komputerowej, gdzie każda osoba ma przygotowane własne stanowisko pracy, które zostało wyposażone w odpowiednie programy graficzne umożliwiające w pełni realizacje założeń programowych zajęć.

Zajęcia odbywają się:

czwartek 15:00-16:30 oraz 16:30 do 18:00