Ceramika dla zaawansowanych

Warsztaty ceramiczne – warsztaty ukierunkowane są na swobodny rozwój dziecięcej kreatywności oraz sprzężenie zwrotne w postaci prac będących niezmodyfikowanym efektem pracy dzieci. Program warsztatów  łączy rozwój manualny dzieci z edukacją w zakresie historii sztuki oraz rozwojem ich zmysłu estetycznego. W pracowni dzieci dowiedzą się skąd się bierze glina, jak tworzyć w glinie, jak szkliwić i malować swoje prace. Uczestnicy mają mieli okazje poznać  różne techniki zdobnicze . Naszą pracownię odwiedzają ciekawi goście zajmujący się ceramiką. Prace młodych artystów prezentowane są na różnych wystawach i konkursach.

mgr ELŻBIETA KOCHAN

Zajęcia odbywają się – ŚRODA  -17.30-19.00