Balet

W Młodzieżowym Domu Kultury rozpoczynamy zapisy zainteresowanych osób na bezpłatne warsztaty gitarowe, organizowane w czasie ferii zimowych.

 

Zajęcia adresowane są zarówno do stałych uczestników pracowni muzycznej MDK, jak i wszystkich innych zainteresowanych - dzieci, młodzieży z terenu miasta, gminy i powiatu lubińskiego, pragnącej aktywnie i pożytecznie spędzić czas wolny od nauki szkolnej.

W ramach zajęć gitarowych nasza placówka proponuje codzienne spotkania szkoleniowe, mające na celu zaznajamianie uczestników z podstawami gry na gitarze klasycznej oraz rozwijanie posiadanej techniki gry solowej/akordowej na gitarze popularnej/akustycznej i elektrycznej. Zapewniamy ciekawe przykłady wprawek i przygotowawczych ćwiczeń technicznych oraz repertuar gitarowy wynikający z upodobań i zainteresowań muzycznych uczestników zajęć.

 

Wszystkim uczestnikom zajęć gwarantujemy bezstresową naukę gry oraz mądre i skuteczne rozwijanie umiejętności gitarowych.

Zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej lub w grupach 2-, 3- i 4-osobowych (w zależności od liczby uczestników) od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9.00 -14.00.

Warsztaty gitarowe odbędą się w terminach:

-10.02 – 14.02.2020 r.

-17.02 - 21.02.2020 r.

 

Informacje/zgłoszenia: u osoby prowadzącej (Andrzeja Ossowskiego) lub w sekretariacie MDK.

 


 

"Muzyczne Variete 2019”


 

WOŚP w MDK 2019