Akademia koloru

Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat.

Zajęcia trwają 1,5 h  w tym czasie, oprócz świetnej zabawy, dzieci poznają ciekawe techniki plastyczne:

- malarstwo (farbami akwarelowymi, plakatowymi, temperowymi oraz akrylowymi oraz pastelami),

- rysunek (ołówkiem, kredkami, flamastrami)

- ceramika (rzeźbienie w glinie zarówno form płaskich jaki i przestrzennych),

- malowanie na szkle (malujemy obrazy oraz tworzymy z nich formy przestrzenne np. lampiony),

- batik (technika malarska, w której za pomocą ciekłego wosku malujemy na tkaninach piękne wzory, wykonane prace mogą służyć, jako obrazy lub przedmioty funkcjonalne np. poszewki na poduszki),

- grafika (elementy grafiki warsztatowej np. monotypia, kalkografia),

- oprócz technik plastycznych, tworzymy również kolorowe świece zapachowe.

Podczas zajęć dzieci rozwijają kreatywne myślenie, bawią się kolorami, eksperymentują z barwnikami, tworzą efektowne prace, które będzie można podziwiać na wystawie końcoworocznej.

Instruktor: Martyna Opałacz

numer kontaktowy: 724 885 654