Sekcje MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie zaprasza do wzięcia udziału w II Rejonowym Przeglądzie Teatru Jednego Aktora „Witajcie na Mojej Scenie”, który odbędzie się 24 listopada w naszej placówce. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 listopada.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Regulamin konkursu znajduje się na stronie MDK.

Wrzesień to miesiąc warsztatowych zmagań. Projektowaliśmy stroje inspirowane kolorem różowym, miało to ścisły związek z profilaktyką raka szyjki macicy i realizowanego projektu edukacyjnego we współpracy z Powiatem Lubińskim. Ideą warsztatów  jest wprowadzanie dzieci w świat sztuki, jak również integracja środowiska, wzmocnienie więzi matka - córka. W działaniu wzięło udział 53 uczestników. Koordynatorem całości była Anna Wiśniewska.

24.06.2018 W PATIO CDT MEDICUS  UL.LEŚNA 8 odbędzie się aukcja prac ceramicznych, uczestników pracowni ceramicznej pod kierunkiem Elżbiety Kochan.

Serdecznie zapraszamy.

Na zdjęciach poniżej prezentujemy prace biorące udział w aukcji.

26.10.2018 r. w MDK Lubin odbędzie się aukcja prac Aleksandry Sikorskiej

ALEKSANDRA SIKORSKA lat 7,to mała malarka, która maluje palcami. szyszkami, żołędziami lub zabawkami. Czasami wylewa farbę i delikatnie ją muska, a innym razem intensywnie wygniata godzinami, nakłada kolejne warstwy. Jej prace bywają wynikiem kilku minut pracy , a czasami kilku tygodni lub miesięcy. Prace tej młodej artystki mają charakter abstrakcyjny i zachwycają swoją kolorystyką oraz kompozycją. Ola ma autyzm. Jej twórczość to rodzaj komunikacji. Poniżej prezentujemy prace ,które będzie można wylicytować. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na dalszy rozwój artystyczny Oli.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

22. Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej „Mamy niepodległość”

Anioły są takie...