Wyjazd do "Bajkowej krainy" 2018

Zapisy na zajęcia gitarowe w MDK

Od dnia 3 września w Młodzieżowym Domu Kultury rozpoczynamy zapisy zainteresowanych osób na całoroczne zajęcia gitarowe.

W ramach zajęć gitarowych nasza placówka proponuje cotygodniowe spotkania szkoleniowe, mające na celu zaznajamianie uczestników z podstawami gry na gitarze klasycznej oraz rozwijanie techniki gry solowej/akordowej na gitarze popularnej/akustycznej i elektrycznej.

Zajęcia adresowane są do wszystkich zainteresowanych osób, a przede wszystkim do dzieci, młodzieży z terenu miasta, gminy i powiatu lubińskiego pragnącej aktywnie i pożytecznie spędzić czas na zajęciach pozaszkolnych.

W czasie zajęć każdy uczestnik może nauczyć się dowolnej melodii, solówki, riffu czy akompaniamentu zaproponowanego przez siebie samego lub/i ciekawych przykładów muzycznych, specjalnie dobranych przez prowadzącego zajęcia – jedynym ograniczeniem są tylko aktualne możliwości techniczne uczestników.

Zajęcia prowadzone będą przede wszystkim w grupach 2-, 3- lub 4-osobowych (w zależności od liczby uczestników) od poniedziałku do piątku w godzinach: 16.00 -18.30.

Początek zapisów: 3 września od godziny 16.00 (sala 113).

 

Informacje/zgłoszenia: u osoby prowadzącej (Andrzeja Ossowskiego) lub w sekretariacie MDK.  

 

Zgłoszenia/informacje: u osoby prowadzącej (p. Andrzeja Ossowskiego) lub w Sekretariacie MDK


 

"A gdyby tak..." 2018


 

"ANIOŁY SĄ TAKIE..." 2017