Warsztaty "Artystyczne Laboratorium" 2018

Dnia 1 lutego w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się warsztaty plastyczne przeprowadzone w ramach współpracy z Telewizją Regionalną Lubin ,,Artystyczne Laboratorium". Gościem zajęć był artysta plastyk Tomasz Hanoff, działania oparte były na zapoznaniu uczestników z tajemnicami animacji po klatkowej. Efektem było stworzenie wspólnego filmu animowanego.

Dnia 02.02.2018 w Młodzieżowym Domu Kultury zostały przeprowadzone kolejne warsztaty artystyczne w ramach programu telewizyjnego "Artystyczne Laboratorium". Prowadzącym była artystka Magdalena Laskowska.Działania oparte były na dekoracji wypieków świątecznych z masy cukrowej. Koordynatorem projektu jest Anna Wiśniewska.

Prezentujemy ostatnie prace z Pracowni ceramicznej pod kierunkiem Pani Elżbiety Kochan. Efektowny eksperyment połączenia ceramiki i szkła. Prace prezentowane były na wystawie „”HEJ KOLĘDA ,KOLĘDA…” w sali wystawienniczej MDK.

W XXI Konkursie Plastycznym „Namaluj muzykę” 2017 wychowankowie STUDIO KREDKA zdobyli nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – III

Wyróżnienie Nadia Furgał l.9

Wyróżnienie Natalia Gierczuk l.9

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV – VI

II miejsce Wiktoria Rybicka l.12

Wyróżnienie Zuzanna Niziołek l.10

Uroczyste wręczenie nagród połączony z wernisażem we wrocławskim KLUBIE ANIMA. W imprezie uczestniczyli nasi podopieczni. Zdjęcia można obejrzeć na stronie:

www.facebook.com/WroclawskiKlubAnima.

Serdecznie gratulujemy!!!