Muzyczne Variete 2020

24 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się prezentacje artystyczne MDK czyli „Muzyczne Variete”. Uczestnicy zajęć muzycznych i teatralnych zaprezentowali urywek swoich umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością.

Podopieczni Pani Lidii Głodowskiej przedstawili dwie etiudy teatralno-muzyczne a jedna z uczestniczek teatru „Urwisy” opowiedziała „Czym jest muzyka” słowami L. J. Kerna.

Pięknie zaprezentowali się wokaliści Studia Piosenki „AMA” prowadzonego przez Panią Annę Piwowarczyk, uczestnicy sekcji instrumentów klawiszowych pod opieką Pani Barbary Zgrzebnickiej-Papciak oraz koła gitarowego pod kierunkiem Pana Andrzeja Ossowskiego.

Gromkie brawa otrzymali nie tylko występujący na scenie ale również ich opiekunowie artystyczni, pod kierunkiem których mogą rozwijać swoje talenty.

"Muzyczne Variete 2019”

WOŚP w MDK 2019