Muzyczne Variete 2019

18 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbyły się prezentacje muzyczne „Muzyczne Variete”, na których swoje umiejętności wokalne oraz gry na instrumentach klawiszowych i na gitarze zaprezentowali uczestnicy zajęć MDK. Spotkanie uświetnił także występ sekcji teatralnej prowadzonej przez Lidię Głodowską. Opiekunami artystycznymi zajęć muzycznych są: Anna Piwowarczyk i Patrycja Kamola (zajęcia wokalne), Barbara Zgrzebnicka-Papciak (nauka gry na instrumentach klawiszowych) oraz Andrzej Ossowski (nauka gry na gitarze).

Licznie przybyli bliscy młodych artystów hojnie wsparli akcję towarzyszącą prezentacjom ich pociech kupując specjalnie na tą okazję upieczone ciasta. Zbiórka dotyczyła pomocy Juli Nieckarz, która potrzebuje kosztownej operacji aby chodzić.

22. Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej „Mamy niepodległość”

Anioły są takie... 2018