images/baner ferie.jpg

18 maja  w Lubinie odbył się X Ogólnopolski Przegląd Taneczny „Lubin Dance” 2019, w którym wzięło udział ponad 150 tancerzy z całej Polski. Grupa taneczna „Break dance” Młodzieżowego Domu Kultury w Lubinie prowadzona przez Konstantina Kuszczenko otrzymała wyróżnienie za taniec „piłka nożna”. Nasze gratulacje dla młodych tancerzy.

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie, ze względów organizacyjnych, przesuwa termin VII Rejonowego Konkursu Wokalnego Dzieci i Młodzieży „Śpiewowisko” (kategoria „starsi”) na 25 maja 2019 roku od godz. 10.00.

Zgłoszenia można wysyłać do 13 maja na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za zmianę przepraszamy i zapraszamy do udziału w konkursie.

W Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „W magicznym lesie” 2019 wyróżnienia zdobyły:

Kategoria 7 – 9 lat:

Lena Węglowska l.8 op. Anna Wiśniewska

Nikola Lewandowska l.9 op. Anna Pechytiak

Kategoria 10 – 12 lat:

Paulina Postrożny l.10

Kinga Nowacka l.12

Uroczysty wernisaż prac i wręczenie nagród odbyło się 16 maja w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy.

Serdecznie gratulujemy!!!

Pola Błauciak l.7 zdobyła III nagrodę w kategorii 7 – 9 lat w XXIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój świat – Nieskończoność wyobraźni” 2019. W konkursie brało udział około 2660 prac plastycznych z kilkunastu krajów Europy m.in. Ukrainy, Białorusi, Litwy, Rosji, Serbii, Łotwy i Włoch! Jest to dla naszej placówki ogromny zaszczyt, że możemy być w gronie laureatów tak prestiżowego konkursu – dodaje instruktor, Anna Pechytiak.

Serdecznie gratulujemy!!!

"Muzyczne Variete 2019”