images/mikolaj.jpg

16 lutego o godzinie 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XI Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży. W tym roku myślą przewodnią konkursu były słowa: „A gdyby tak …”.

Nadesłano dużo prac konkursowych, bo aż 397, z wielu placówek nawet spoza województwa Dolnośląskiego (np. z Piaseczna, Nowego Sącza czy Siedlec). Laureaci konkursu przyjechali z rodzicami i opiekunami. Otrzymali nagrody, dyplomy a także usłyszeli fragmenty swoich prac przeczytane przez uczestników „Teatru Pękniętego Zwierciadła” – sekcji teatralnej prowadzonej przez Panią Lidię Głodowską.

Organizatorzy cieszą się z rosnącej popularności przeglądu i zachęcają wszystkich chętnych do udziału w następnej edycji konkursu.

22. Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej „Mamy niepodległość”

Anioły są takie...