Wyniki Konkursów

PROTOKÓŁ z przebiegu obrad jury eliminacji powiatowych 21. TURNIEJU SŁOWA LITERATURY PATRIOTYCZNEJ I RELIGIJNEJ, które odbyły się 18.11.2017 r.

w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

W konkursie wzięło udział 52 uczestników  z następujących placówek:

Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

Szkoła Podstawowa w Rudnej

Zespół Placówek Oświatowych w Ścinawie

Szkoła Podstawowa nr 5 w Lubinie

III Liceum Ogólnokształcące w Lubinie (oddziały gimnazjalne)

Szkoła Podstawowa w Siedlcach

Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie

Zespół Szkół nr 1 w Lubinie

I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

 JURY w składzie:

MAŁGORZATA TYLICKA-PÓLTORAK –filolog

BARBARA ZGRZEBNICKA-PAPCIAK – instruktor muzyczny

GRZEGORZ WITECKI  – filolog

postanowiło nagrodzić  i wyróżnić następujące osoby i zespoły:

Uczniowie szkół podstawowych:

NAGRODA – KATEGORIA RECYTACJA :

JULIA DYMKOWSKA - Zespół Placówek Oświatowych w Ścinawie

WYRÓŻNIENIE – KATEGORIA RECYTACJA:

OLIWIA STEFANOWSKA - Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

NAGRODA – KATEGORIA POEZJA ŚPIEWANA:

HANNA TOKARZ - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lubinie

WYRÓŻNIENIE– KATEGORIA GRUPA WOKALNA:

ZESPÓŁ „SIÓDEMECZKI” - Szkoła Podstawowa w Rudnej

Uczniowie szkół gimnazjalnych i siódmych klas szkoły podstawowej:

NAGRODA – KATEGORIA RECYTACJA :

IGNACY URBAŃCZYK – III Liceum Ogólnokształcące w Lubinie (oddziały gimnazjalne)

WYRÓŻNIENIE – KATEGORIA RECYTACJA:

NICOL LANGIER –  III Liceum Ogólnokształcące w Lubinie (oddziały gimnazjalne)

NAGRODY – KATEGORIA POEZJA ŚPIEWANA:

ALICJA WRÓBEL - III Liceum Ogólnokształcące w Lubinie (oddziały gimnazjalne)w Lubinie

MARTYNA MIZGAŁA  - Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

ALEKSANDRA SMUŻNIAK - Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

PATRYCJA KOSIOR - Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

DAWID KRĘŻEL - Zespół Placówek Oświatowych w Ścinawie

WYRÓŻNIENIE– KATEGORIA WYWIEDZIONE ZE SŁOWA:

HANNA NAPIÓRKOWSKA - III Liceum Ogólnokształcące w Lubinie (oddziały gimnazjalne)

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

NAGRODY – KATEGORIA RECYTACJA :

PATRYCJA FRANCZAK – I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

MIKOŁAJ STASIAK – Zespół Szkół nr 1 w Lubinie

WYRÓŻNIENIA – KATEGORIA RECYTACJA:

MAŁGORZATA PELAK – Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

PAULINA JAGIEŁŁÓ – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

MARTYNA MAJCHER - Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

KAROLINA KOCHAN - Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

KRZYSZTOF CHMIELEWSKI – Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy

ALEKSANDRA PARTYŃSKA - Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

NAGRODA – KATEGORIA POEZJA ŚPIEWANA:

PAULA PESTA – Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

NAGRODA – KATEGORIA TEATR POEZJI:

KAROLINA KORNATOWSKA, PATRYK HARKOT - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

 

Osoby nagrodzone i wyróżnione zakwalifikowały się do finału dolnośląskiego 21. Turnieju Słowa, który odbędzie się:

- dla szkół podstawowych:  13 grudnia 2017 r; (godz. 10.00)

- dla szkół gimnazjalnych i siódmych klas szkół podstawowych: 14 grudnia 2017 r; (godz. 10.00)

- dla szkół ponadgimnazjalnych: 15 grudnia 2017 r; (godz. 10.00)

 

w sali klubowej Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”, Wrocław, ul. Kuźnicza 11-13/I piętro. (Dojazd z Dworca Głównego tramwajem 2, 8, 9, 11 do placu Dominikańskiego, stamtąd spacerem do Rynku ulicą Oławską.)


 

MIKOŁAJKI 2017


 

"ANIOŁY SĄ TAKIE..." 2017