Wyniki Konkursów

z  przebiegu obrad jury XIII DOLNOŚLĄSKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „Naprawdę jaki jestem nie wie  nikt …, które  odbyły  się  17.02.2020r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

      W konkursie wzięło udział stu trzydziestu trzech uczestników z następujących szkół:

  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Głogowie
  • Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych
  • Liceum Ogólnokształcące w Górze
  • Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie
  • II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
  • II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie
  • Szkoła Podstawowa w Oławie
  • Zespół Szkól w Wąsoszu
  • Zespół Szkół w Otmuchowie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Lubinie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubinie
  • Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Ścinawie
  • I Liceum Ogólnokształcące w Głogowie
  • Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie

 

JURY w składzie:

  1. LIDIA GŁODOWSKA
  2. LIDIA KOSARZEWSKA
  3. MAŁGORZATA TYLICKA – PÓŁTORAK
  4. MAREK URBANOWSKI

 

postanowiło nagrodzić  i wyróżnić następujące osoby:

W KATEGORII I (klasy IV-VI szkół podstawowych):

 

NAGRODY:

  • ANTONINA ŚRON (ROSZPUNKA) – Zespół Szkól w Wąsoszu
  • MATEUSZ SKÓRA (MATI 1) – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu
  • GABRIELA GAWROŃSKA (GAWRON) – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu
  • OLA KRAWCZYK (KOLA) - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu
  • LENA BUKOWSKA (GRAŻYNA) - Zespół Szkól w Wąsoszu

 

WYRÓŻNIENIA:

  • JULIA SPRINGER (KOCIO 1) – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu
  • DOBROSŁAWA KWIECIŃSKA (KWIATEK) - Zespół Szkól w Wąsoszu
  • OLIWIA ŁOPUSZYŃSKA (OLIWKAA) - Zespół Szkól w Wąsoszu
  • ANTONI JANUS (JOWISZ) - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu

 

W  KATEGORII  II (klasy VII-VIII szkół podstawowych):  

NAGRODY:

  • KACPER KOWALSKI (KACIO) - Szkoła Podstawowa nr 11 w Głogowie
  • JULIA SIWIEC (JULY) – Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych

 

WYRÓŻNIENIA:

  • MARTYNA SIENKIEWICZ (MANIA) Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie
  • OLIWIA ANNA CEBRAT (LC) – Szkoła Podstawowa nr 7 w Lubinie
  • MILENA NAWROCKA (MILKA) - Zespół Szkól w Wąsoszu
  • KSAWERY FLAKOWSKI (KSAWERY) – Szkoła Podstawowa nr 6 w Oławie

 

W  KATEGORII  III (szkoły ponadpodstawowe):

 

NAGRODY: 

  • KATARZYNA KOSOBUCKA (MONA LISA) – Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie
  • ANDRZEJ MAZUR (JA) – Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

 

WYRÓŻNIENIA:

  • LENA HEJMEJ (CZWARTA WRONA) - I Liceum Ogólnokształcące w Głogowie
  • ZUZANNA CZERNICKA (ANTOMIMA) - II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
  • NATALIA ROJEK (DARKCHANNIE) - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

Rozstrzygnięcie konkursu, z uroczystym rozdaniem nagród laureatom, odbędzie się 28 lutego (piątek) o godzinie 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie (sala widowiskowa).


 

"Muzyczne Variete 2019”


 

WOŚP w MDK 2019