Wyniki Konkursów

PROTOKÓŁ z przebiegu komisyjnego przeglądu prac nadesłanych na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „ANIOŁY SĄ TAKIE...”, który odbył się 06.12.2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

W konkursie wzięło udział 1083 uczestników z 184 placówek oświatowych z całej Polski.

 

Komisja w składzie:

1. Agnieszka Byszkowska -  artysta plastyk

2. Robert Rzepnicki ­ artysta fotografik

3. Joanna Siwak - artysta plastyk

postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących osób:

 

NAGRODY W KATEGORII FORMY PRZESTRZENNE:

NAGRODY:

Dominika Puzio (Kołobrzeg) l.13 – SP nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Kołobrzegu

Michaella Czaraszewska (Wrocław) l.9 - MDK „Śródmieście”

WYRÓZNIENIA:

Agnieszka Przydróżna  (Wrocław) l.6 - MDK „Śródmieście”

Oliver Hostland  (Wrocław)  l.9 – MDK „Śródmieście”

Jadwiga Zuber (Zakopane)  l.7 – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka”

Julia Przednówek  (Łódź) l.12 - SP 205

 

NAGRODY W KATEGORII FORMY PŁASKIE:

NAGRODY:

1.  Marcel Varnzano (Częstochowa)  l.16 - Gimnazjum Specjalne Nr 26 w Zespole Szkół Zawodowych

2. Gabriela Skobiej (Szczecin) l.11 – Fundacja Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże”

3. Michaela Sigmanska (Ogorzeliny) l.17 - WDK Ogorzeliny                                                        

4. Laura Smektała ( Rydzyna) lat 6 - Rydzyński Ośrodek Kultury

5. Mateusz Kubik (Częstochowa) lat 17 – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych

6. Antonina Nagadowska ( Płock) lat 6 – MDK Płock

7. Tobiasz Piątkowski ( Płocka) lat 8 – MDK Płock

8. Antoni Strakulski (Rydzyn) lat 10 -  Rydzyński Ośrodek Kultury

9. Kamil Grzegorczyk (Lublin) lat 17- Bursa Szkolna Nr 3

10. Karolina Tararuj ( Bielsk Podlaski) lat 8-  SP Nr 2

11. Anna Jabłońska (Zamość) lat 11 – Stowarzyszenie Drukarnia Wyobrażni

12. Anastazja Kacalska (Szczecin) lat 10 – Fundacja K.SiAL.” Prawobrzeże’’

13. Katarzyna Tokarz (Wrocław) lat 20 – MDK Fabryczna

14. Matylda Wójcik ( Łęczna) lat 13 – Centrum Kultury w Łęcznej

WYRÓŻNIENIA:

1. Paulina Błotna (Bolesławiec) lat 18 – MDK im. Stanisława Wyspiańskiego

2. Kacper Kryk ( Lublin) lat 12 – SP Nr 30 w Lublinie

3. Paweł Bartczak (Wrocław) lat 9 - MDK Fabryczna

4.  Arian Traczyński (Krasnystaw) lat 11 – MDK im. Marii Konopnickiej

5. Gabriela Krzyżak (Szczecin) lat 8 - Fundacja K.SiAL.” Prawobrzeże’’

6. Tatiana Iszczukiewicz (Szczecin) lat 8 - Fundacja K.SiAL.”Prawobrzeże’’

7. Maja Fedorowicz (Szczecin) lat 7 - Fundacja K.SiAL.”Prawobrzeże’’

8. Kajetan Niedoba (Krzeszowice) lat 4 – Filia CKiS w Krzeszowicach

9. Zuzanna Bondaruk (Bielsko Podlaskie) lat 11 – SP Nr 2

10. Gabriel Iwanicki (Oświęcim) lat 9 – Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

11. Amelia Uchańska (Łódź) lat 10 – Galeria OGRÓD SZTUKI

12. Kornel Banach (Lublin) lat 7 – SP Nr 22

13. Andrzej Grabowski (Częstochowa) lat 19 -   Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych

14. Mikołaj Kopaniarz (Bydgoszcz) – SP Nr 64 z Oddziałami Sportowymi

15. Julia Stryjewska (Szczecin)  lat 8  - Fundacja K.SiAL.”Prawobrzeże’’

 

 

 


 

22. Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej „Mamy niepodległość”


 

Anioły są takie... 2018