Wyniki Konkursów

PROTOKÓŁ z  przebiegu obrad jury KONKURSU EDUKACYJNO-LITERACKIEGO „Opowiedz swoją historię” organizowanego w ramach Projektu pn. Realizacja działań edukacyjnych oraz poprawa dostępności usług medycznych w ramach „Programu profilaktyki raka szyjki macicy” w subregionie legnicko-głogowskim w latach 2017-2019, które odbyły się 09.10.2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

W konkursie wzięło udział dwudziestu trzech uczestników z subregionu legnicko-głogowskiego.

JURY w składzie:

1. LIDIA GŁODOWSKA – instruktor teatralny

2. MAŁGORZATA TYLICKA–PÓŁTORAK - filolog

3. MAREK URBANOWSKI  - logopeda

postanowiło nagrodzić  i wyróżnić następujące osoby:

NAGRODY:

NAGRODA I:  PAULINA ZIELIŃSKA – I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

NAGRODA II:  JULIA MALINOWSKA - I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

NAGRODA III:  JAGODA CZAJKOWKA - I Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

WYRÓŻNIENIA:

KAROLINA BRODZIK – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie

MARTYNA WERONIKA SKIBISZEWSKA – Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie

MARTYNA CESARZ - Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie

MAKSYMILIAN KALITOWSKI

KATARZYNA KIERSNOWSKA - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie

>>>PRACE NAGRODZONE I WYRÓŻNIONE<<<

Konkurs organizowany był w ramach Projektu pn. Realizacja działań edukacyjnych oraz poprawa dostępności usług medycznych w ramach „Programu profilaktyki raka szyjki macicy” w subregionie legnicko-głogowskim w latach 2017-2019 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 (RPO WD 2014-2020).

22. Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej „Mamy niepodległość”

Anioły są takie...