Wyniki Konkursów

PROTOKÓŁ z przebiegu komisyjnego przeglądu prac nadesłanych na Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Smok Obibok i jego przyjaciele”, który odbył się  28.03.2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

W konkursie wzięło udział  84 placówek oświatowych z całego kraju.

Komisja w składzie:

JOANNA SIWAK - artysta plastyk

JANUSZ MRÓZ– animator kultury

ROBERT RZEPNICKI – artysta fotografik

WALDEMAR DOLECKI – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Lubinie

postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących osób:

 

NAGRODY W KATEGORII FORMY PŁASKIE: 

Maria Majewska (l.7) – Pracownie Plastyczna Studio ACM Gliwice

Kinga Gąsior (l.10) – Szkoła Podstawowa nr 18 Lublin

Jan Szlęzak (l.8,5) - Pracownie Plastyczna Studio ACM Gliwice

Aniela Godzisz (l.10) – Szkoła Podstawowa nr 2 Zielona Góra

Dagmara Świtaj (l.13) – Zespół Szkół Stefanów

Sandra Smoła (l.11) – Rydzyński Ośrodek Kultury

Magdalena Kochanek (l.8) – Pracownia Plastyczna „Na winklu” Siemianowice

Hubert Raczek (l.6) – Szkoła Podstawowa w Pisarzowej

 

WYRÓŻNIENIA W KATEGORII FORMY PŁASKIE:

Maja Majchrzak (l.7) - Pracownie Plastyczna Studio ACM Gliwice

Wojciech Winiarski (l.10) - Szkoła Podstawowa nr 18 Lublin

Pola Śmieżewska (l.10) - Rydzyński Ośrodek Kultury

Zuzanna Dobrzańska (l.11) – Młodzieżowy Dom Kultury Lubin

Adrian Maciąg (l.8) – Centrum Kultury Łęczna

Małgorzata Gniełka (l.6) - Pracownia Plastyczna „Na winklu” Siemianowice

Karol Radzinkiewicz (l.7) – Szkoła Podstawowa Serbinów

Julia Andrzejczak (l.10) – Szkoła Podstawowa nr 1 Turek

Franek Heliasz (l.6) – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży Kraków

Maja Gołąb (l.12,5) - Pracownie Plastyczna Studio ACM Gliwice

 

NAGRODY W KATEGORII RZEŹBA, FORMY PRZESTRZENNE:

Julia Żuk (l.10,5) - Pracownie Plastyczna Studio ACM Gliwice

Diana Bobukh (l.11) - Pracownie Plastyczna Studio ACM Gliwice

Maria Talaga (l.6) – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane

Aleksandra Pęder (l.10) – Szkoła Podstawowa nr 14 Kalisz

Maja Janiszewska (l.13) – Szkoła Podstawowa Jadwisin

 

WYRÓŻNIENIA W KATEGORII RZEŹBA, FORMY PRZESTRZENNE:

Marcel Trzeciak (l.7) - Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane

Agata Kwarciak (l.10) - Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” Zakopane

Alicja Szymczak (l.12) – Szkoła Podstawowa nr 205 Łódź

Zuzanna Grabowska (l.12) – Gminny Ośrodek Kultury Klucze

Amelia Gandurska (l.9) – Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury Kietrz

 

 


 

22. Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej „Mamy niepodległość”


 

Anioły są takie... 2018