Wyniki Konkursów

PROTOKÓŁ z  przebiegu obrad jury XI DOLNOŚLĄSKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „A gdyby tak …” ,  które  odbyły  się  05.02.2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie.

 

      W konkursie wzięło udział trzystu dziewięćdziesięciu siedmiu uczestników z następujących szkół:

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

Szkoła Podstawowa w Marcinowicach

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Siekierczynie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sycowie

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Wałbrzychu

II Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie

Zespół Szkół Sportowych w Lubinie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piasecznie

Zespół Placówek Oświatowych w Ścinawie

Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Borze

Szkoła Podstawowa w Górze

Szkoła Podstawowa nr 28 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 3 w Oławie

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

Szkoła podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

Szkoła Podstawowa nr 6 w Oławie

Szkoła Podstawowa w Siedlcach

Szkoła Podstawowa w Niemstowie

Szkoła podstawowa w Ścinawie

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goświnowicach

Akademicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiszni Małej

III Liceum Ogólnokształcące w Lubinie (oddziały gimnazjalne)

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Rękowie

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie

Szkoła Podstawowa w Jaźwinie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Pławnicy

Szkoła Podstawowa w Pastuchowie

Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie

Szkoła Podstawowa nr 37 we Wrocławiu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach

Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

 

JURY w składzie:

LIDIA KOSARZEWSKA

LIDIA GŁODOWSKA

MAŁGORZATA TYLICKA – PÓŁTORAK

MAREK URBANOWSKI 

postanowiło nagrodzić  i wyróżnić następujące osoby:

 

W KATEGORII I (klasy IV-VII szkół podstawowych):

NAGRODY:

ANNA BILICZAK (WIBI) – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goświnowicach

HANNA GARBOŚ (MOPSIK) –  Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

LENA SKĄPSKA (POZIOMKA) – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piasecznie

MILENA SZYMACZEWSKA (MARY JANE GARDNER) – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowej

 

WYRÓŻNIENIA:

DARIA SZYMAŃSKA (SZYMCIA) - Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

FABIAN ŚCIANA (FEBEK) – Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

OSKAR SIKOŃ (OZI) – Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

PAULINA WOŁCZOK (POWAŁA) – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Wałbrzychu

KAJETAN URBANIAK (BURSZTYN) – Szkoła Podstawowa w Czarnym Borze

MARIA NIESZPAUR (TRUSKAWKA) – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piasecznie

JOANNA SZUMILAS (SZUMCIA) – Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

 

W  KATEGORII  II (gimnazja):

NAGRODY:

MAJA IWANEK (MARZYCIELKA)  - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Siekierczynie

FILIP ŻYDOWSKI (FILIP) – Szkoła Podstawowa nr 6 w Oławie

WIKTORIA URBAŃSKA (MOON) – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi w Lubinie

IGNACY URBAŃCZYK (CAMILTEM) – – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi w Lubinie

 

WYRÓŻNIENIA:

JULIA JANKOWSKA (JUJANK) – Szkoła Podstawowa nr 37 we Wrocławiu

JOANNA WYRZYKOWSKA (ANIOŁEK) -  Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach

KAMILA GRABOWSKA (KABI) – Szkoła Podstawowa nr 37 we Wrocławiu

NATALIA SMOLIRA (NATIX) – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi w Lubinie

LILIANNA BRODOWSKA (CALLAGRAY) – III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi w Lubinie

ANDRZEJ MAZUR (WALTER WHITE) - Publiczna Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

 

W  KATEGORII  III (szkoły ponadgimnazjalne):

NAGRODY:

ALEKSANDRA HAZNAR (WICHER)  - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

MAJA WAWRZYNIAK (MEREDITH) – Liceum Ogólnokształcące w Świebodzicach

 

WYRÓŻNIENIE:

ZOFIA RUDNICKA (MALINA) - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie  

 

Rozstrzygnięcie konkursu, z uroczystym rozdaniem nagród laureatom, odbędzie się 16 lutego (piątek) o godzinie 16.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie (sala widowiskowa).

 

 


 

22. Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej „Mamy niepodległość”


 

Anioły są takie...