Regulaminy

24.06.2018 W PATIO CDT MEDICUS  UL.LEŚNA 8 odbędzie się aukcja prac ceramicznych, uczestników pracowni ceramicznej pod kierunkiem Elżbiety Kochan.

Serdecznie zapraszamy.

Na zdjęciach poniżej prezentujemy prace biorące udział w aukcji.

Miło nam poinformować, iż w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Z pędzlem przez świat. ETNO – PORTRETY. Kobiety w kulturach świata” 2018 nagrody i wyróżnienia zdobyli nasi wychowankowie:

KATEGORIA RYSUNEK & MALARSTWO

NAGRODA

Julia Matuszewska l.9 op. Anna Pechytiak

WYRÓŻNIENIE

Natalia Świekatowska l.11 op. Anna Pechytiak

To dla nas ogromny sukces, ponieważ, konkurs „Z pędzlem przez świat” już od kilku lat odbywa się w ramach festiwalu Sztuka Łączy Pokolenia, Inspiracje Flamenco – Przenikanie Kultur. Jest to organizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław - Krzyki impreza międzynarodowa, która ma na celu przedstawienie wielu kultur, narodowości. To okazja do poznania i zainspirowania się kulturami świata, jak również projekt promujący tolerancję wobec różnorodności, komentuje – instruktor Anna Pechytiak

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 10 marca 2018 w „Barbarze” przy ul. Świdnickiej 8 we Wrocławiu.

W XXV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym z cyklu Ziemia jest jedna „Magia roślin - KWIAT” 2018 uczniowie sekcji Studio Kredka zdobyli nagrody:

Lidia Hanaczewska l.11

Wiktoria Jędrzejczyk l.8

Podsumowanie konkursu i uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 18 kwietnia 2018 o godz. 12.00 w Galerii MDK „Śródmieście” we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy!!!

Benjamin Barabaś l.6, uczestnik zajęć Studio Kredka pod kierunkiem Anny Pechytiak otrzymał nagrodę w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioł” 2018, organizowanym przez Dom Kultury DOROŻKARNIA w Warszawie.

Z kolei Lilianna Gruca l.6 zdobyła wyróżnienie w XVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne Spojrzenie” 2018. W konkursie brało udział około 3000 prac plastycznych z kilkunastu krajów Europy oraz Azji i Ameryki Północnej! Jest to dla naszej placówki ogromny zaszczyt, że możemy być w gronie laureatów tak prestiżowego konkursu – dodaje instruktor, Anna Pechytiak.

Serdecznie gratulujemy!!!

"A gdyby tak..." 2018